prof. dr. sc. Nikola Mrvac

POPIS DIPLOMSKIH I MAGISTARSKIH RADOVA

Posted by Administrator (tisak) on Feb 13 2008 at 10:10 AM
prof. dr. sc. Nikola Mrvac >>

Popis diplomskih i magistarskih radova kojima je pristupnik bio mentor

Diplomski radovi

1.???? Domagoj Biuk, Istraživanje kvalitete fleksografskog tiska, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2004.

2.???? Suzana Pezo: Specijalni efekti tiskanih proizvoda, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2005.

3.???? Ante Tabak; Integracijski trendovi razvoja tiskarskih sustava, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2005.

4.???? Majda Drevenšek: Utjecaj gustoće obojenja na kvalitetu ofsetnog tiska, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2005.

5.???? Krunoslav Hursa: Odnosi klasičnog i CIP3 – PPF upravljanog tiskarskog procesa, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2005.

6.???? Danijela Bobanac: Istraživanje odnosa gustoće obojenja i prirasta RTV-i u bezvodnom ofsetnom tisku, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2005.

7.???? Igor Rapinac: Utjecaj novih tehnologija na razradu proizvodnog procesa tiska, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2005.

8.???? Dardan Nallbani, Tisak malih naklada, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2006.

9.???? Ivan Friganović, Utjecaj profila zaslona računala na kvalitetu otiska, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2006.

10. Zvonimir Prajka, Komparativna analiza digitalnih tehnika ispisa fotografija, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2006.

11. Ivan Britvec, Komparativni odnosi ofsetnog tiska iz role i na arke, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2006.

12. Sušac Marin, Komparativna analiza tiska jednobojnih i dvobojnih ofsetnih strojeva, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2006.

13. Babić Mato, Utjecaj tehnološkog napretka na kvalitetu i brzinu tiska,?Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2007.

14. Dekanić Marko, Utjecaj finoće mrežice na kvalitetu otiska, ".?Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2007.

15. Martina Milković, Utjecaj novih tehnologija na tehničko tehnološku razradu proizvodnog procesa tiska, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2007.

16. Jelena Kičinbaći, Trendovi razvoja fleksografskog tiska, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2007.

?

Magistarski radovi

1. Željko Valpotić, Utjecaj ... Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2006. Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, 2006.

?